Wita Państwa spis Najlepsze Strony
Spis jest darmowy - nie wymaga linku zwrotnego. Wpisy są na bieżąco moderowane, nie tolerujemy spamu.
Zapraszamy Państwa do dodawania opisów swoich stron.
Prosimy pamiętać o dodawaniu tylko wartościowych wpisów.

Informacje

Pliki cookie

Ta strona korzysta z plików cookie, korzystała i będzie korzystać.

Dodawanie nowych stron

Od dzis (30 pazdziernika 2020) została zablokowana możliwosć dodawania nowych stron do spisu. Zmiana jest tymczasowa, zapraszamy wkrótce.

Szukaj

najlepsze strony

Lekarz medycyny pracy Szczecin

Opis:

Jesteśmy ludźmi. Ulegamy wielu chorobom, kalectwom, stajemy się niepełnosprawni, niedołężni... - żeby nasza praca była bezpieczna dla nas, a ponadto ludzi w sąsiedztwie trzeba zadbać o badania medycyny pracy. Nie trudno odnaleźć takiego lekarza w Szczecinie - jednakże lekarz medycyny pracy Szczecin powinien być dobrym doktorem o dużym doświadczeniu. Pracodawcy w większości sytuacji zaniedbaliby badania swoich pracowników, niemniej jednak zapominają o tym iż od tego ma możliwość zależeć ich zdrowie, a nawet życie. Ważne badania lekarskie to podstawa każdej pracy. Szczecin - miasto, które w spersonalizowanej okazałości posiada także wielu lekarzy - ale o różnym stopniu praktyki i doświadczenia życiowego. Wielu jest dobrych, ale i wielu przydałaby się jeszcze większa wiedza o zdolności ludzi, którym coś dolega i niekoniecznie wtedy mogą nadawać się do konkretnego rodzaju pracy. Nie na darmo niekiedy prawo jazdy wydawane jest na określony termin. Najważniejsze jest, by troszczyć się o życie swoje i innych na drodze - wspaniały wzrok to podstawa. Ufamy, że obecne przepisy gwarantują dobrą ochronę zdrowia ludzi w pracy. Szukasz więc dobrego lekarza medycyny pracy? Wyszukaj go w Szczecinie!


URL:
http://www.nzozsalvere.pl/


Strona dodana:
2012-03-23 10:41:38


Zaakceptowana:
2013-01-16 21:12:37

Słowa kluczowe związane z prezentowaną witryną:

Identyfikator wpisu:
59111


Liczba odwiedzin:
1015


Stronę można znaleźć w następujących podkategoriach:
- Kategoria Medycyna i Zdrowie Podkategoria Medycyna pracy

Losowo wybrane wpisy z katalogu
Kulinarna Wyspa

Proponujemy przemyślane przepisy kulinarne z własnymi, wysokiej jakości zdjęciami. Potrawy opisujemy zrozumiale, a do każdego przepisu dołączamy obliczoną w zgodzie z najnowszymi standardami tabelę wa

http://www.kulinarnawyspa.pl/

Promyk - domki wczasowe,wakacje nad morzem,sarbinowo

Promyk to domki drewniane nad morzem,morzem Bałtyckim, w których możesz spędzić świetne dni urlopu. Domki wypoczynkowe są wybudowane w miejscowości Sarbinowo, która znana jest z sympatycznej atmosfer

http://www.promyk-sarbinowo.pl/

Hydroizolacja

Hydroizolacja - Portal zawiera ofertę handlową firm polskich i zagranicznych wraz z aktualnymi cenami, dostarcza wielu informacji i porad.

http://www.hydroizolacja.pl/


Zaakceptowane: 14600 | Oczekujące: 847 qlWeb / mPol
10 1 0