Wita Państwa spis Najlepsze Strony
Spis jest darmowy - nie wymaga linku zwrotnego. Wpisy są na bieżąco moderowane, nie tolerujemy spamu.
Zapraszamy Państwa do dodawania opisów swoich stron.
Prosimy pamiętać o dodawaniu tylko wartościowych wpisów.

Informacje

Pliki cookie

Ta strona korzysta z plików cookie, korzystała i będzie korzystać.

Dodawanie nowych stron

Od dzis (30 pazdziernika 2020) została zablokowana możliwosć dodawania nowych stron do spisu. Zmiana jest tymczasowa, zapraszamy wkrótce.

Szukaj

Regulamin

« Spis stron

Regulamin


Prosimy o przestrzeganie następujących zasad:
 • Każdy użytkownik może dodać do spisu dowolną ilość stron.
 • Zawartość dodawanej strony musi być zgodna z polskim prawem. Właściciel spisu nie ponosi odpowiedzialności za treść dodawanych wpisów i zrobi wszystko co w jego mocy, aby wpisy łamiące w jakikolwiek sposób polskie prawo nie ukazywały się w spisie.
 • Nie akceptujemy stron znajdujących się "w budowie" lub niezawierających prawie żadnej treści lub takich, w których ilość reklam przeważa nad treścią strony.
 • Strony należy dodawać do właściwych podkategorii.
 • Każdą stronę można dodać do jednej podkategorii - o ile jest ona odpowiednia.
 • Administrator zastrzega sobie prawo do usunięcia wpisów bez podania przyczyny.
 • Zastrzegamy sobie prawo do zmiany regulaminu bez podania przyczyn.
 • Prosimy powstrzymać się od dodawania kilku podstron z tej samej domeny. Wpisy takie będą kasowane. Dodatkowo ryzykują Państwo usunięciem wszystkich wpisów umieszczonych przez Państwa.
 • Użytkownik zgadza się na otrzymywanie korespondencji e-mail o charakterze informacyjnym (weryfikacja wpisów/informacja o akceptacji lub odrzuceniu wpisu) oraz o charakterze reklamowym wysyłanej za pośrednictwem serwisu.
 • Dodanie strony do spisu jest równoznaczne z zaakceptowaniem powyższego regulaminu

Polityka prywatności


Spis Najlepsze-Strony.info szanuje prawo do prywatności wszystkich swoich użytkowników.
 • Podczas każdorazowej wizyty na stronie, automatycznie zapisywany jest Państwa adres IP oraz dodatkowe dane udostępniane przez przeglądarkę internetową. Dane te służą wyłącznie do celów statystycznych.
 • Użytkownik zamieszczając treści w spisie zgadza się jednocześnie na nieodpłatne opublikowanie i udostępnienie ich innym użytkownikom serwisu.
 • Podczas zamieszczania opisu strony w spisie należy podać swój własny adres e-mail. Adres ten nie będzie upubliczniony i będzie służyć jedynie do przesyłania korespondencji określonej w regulaminie spisu.
 • Użytkownik ma prawo usunąć swój adres e-mail z bazy spisu - w tym celu prosimy skorzystać z formularza kontaktowego znajdującego się w serwisie. Administracja spisu zastrzega sobie prawo do usunięcia wszystkich wpisów powiązanych z usuwanym adresem e-mail.
 • Ujawnienie danych użytkownika (adresu e-mail) może nastąpić tylko i wyłącznie na żądanie odpowiednich organów państwa z przyczyn nakazanych przez prawo.
 • Dodanie strony do spisu jest równoznaczne z zaakceptowaniem powyższej polityki prywatności
Ostatnie dodane strony
.
Zespół muzyczny na wesele FORTE ze Swarzędza - Poznań

Zespół na wesele Poznań. Polecamy swoje usługi, wesela, zabawy, imprezy plenerowe, festyny, bankiety, bale. Profesjonalna obsługa i prowadzenie. Wyborny dobór repertuaru sprawia, iż wesela z opra...

http://www.forte-muzyczny.pl/

.
druk wielkoformatowy, sitodruk

W Effect-System oferujemy wysokiej jakości usługi produkcyjne w zakresie druku cyfrowego. Dzięki zaawansowanemu technologicznie parkowi maszynowemu oraz stałemu dostępowi do nośników tekstylnych oraz ...

http://www.effect-system.com/

.
Sklep wędkarski

Sklep internetowy TopFish.pl oferuje najwyższej klasy sprzęt wędkarski oraz wszelkiego rodzaju akcesoria do wędkowania. Posiadamy w sprzedaży szeroką gamę asortymentów dla pasjonatów wędkowania oraz b...

http://www.topfish.pl/

.
Noclegi Poznań

Hotel Royal znajduje się w samym środku Poznania.Jest to jeden z najbardziej urokliwych hoteli w Poznaniu. Hotel Poznań Royal to hotel z tradycjami, mogący pochwalić się sowitą przeszłością i historyc...

http://www.hotel-royal.com.pl/

.
Usługi elektryczne Szczecin

Poszukujesz firmy, która szybko i za atrakcyjną cenę naprawi awarię elektryczną? Jeśli tak, właśnie ją znalazłeś! Firma Anluks elektroinstalatorstwo zajmuje się profesjonalną realizacją instalacji ele...

http://www.anluks.pl/


Zaakceptowane: 14600 | Oczekujące: 847 qlWeb / mPol
883 1419 1882